Wczytuję dane...
Model: Kitty Hawk 50004
Kod producenta: 50004
Waga produktu: 0.6 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 4
EAN: 4589913244382
Producent: Kitty Hawk

Plastikowy model helikoptera do sklejania Kitty Hawk 50004 AH-6J/MH-6J Little Bird (with figures) version 2.0 w skali 1/35

Zestaw nie zawiera kleju ani farb modelarskich.

Zanurz się w świecie detali modelarskich z niezwykle szczegółowym modelem helikoptera Kitty Hawk 50004 AH-6J/MH-6J Little Bird w skali 1/35. Ta uaktualniona wersja 2.0, kompletna z zestawem figur, oferuje entuzjastom modelarstwa możliwość stworzenia jednego z najbardziej ikonicznych, wszechstronnych i dynamicznych śmigłowców używanych przez amerykańskie siły zbrojne.

Ta wersja modelu Little Bird od Kitty Hawk przenosi doświadczenie modelarstwa na wyższy poziom, zapewniając wyrafinowane detale i ulepszenia w stosunku do oryginalnego wydania. Zestaw zawiera wysokiej jakości elementy plastikowe, precyzyjne odwzorowanie kokpitu, realistyczne uzbrojenie, i inne elementy, które wierne oddają cechy rzeczywistego helikoptera. Dodatkowo, załączone figurki dodają modelowi dodatkowej głębi i kontekstu, podkreślając jego roli w operacjach wojskowych.

Wersja 2.0 tego zestawu wprowadza również ulepszenia w kwestii spasowania części, instrukcji oraz jakości odlewów, co sprawia, że proces budowy jest bardziej płynny i satysfakcjonujący, niezależnie od poziomu doświadczenia modelarza.

Ożyw swoją kolekcję modelarską dzięki temu wyjątkowemu zestawowi, który nie tylko pozwoli na praktyczne poznanie konstrukcji AH-6J/MH-6J Little Bird, ale także stanie się wspaniałym dziełem do prezentacji.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym modelarzem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z modelarstwem, ten zestaw z pewnością dostarczy godzin satysfakcjonującej zabawy i zadowolenia z efektów swojej pracy.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...