Wczytuję dane...
Model: Kitty Hawk 50005
Kod producenta: 50005
Waga produktu: 1.3 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 6
EAN: 4589913262058
Koszt wysyłki od: brak. PLN
Producent: Kitty Hawk

Plastikowy model helikoptera do sklejania Kitty Hawk 50005 MH-60L Blackhawk w skali 1/35

Zestaw nie zawiera kleju ani farb modelarskich.

Odkryj niezrównaną precyzję i realizm z plastikowym modelem helikoptera Kitty Hawk 50005 MH-60L Blackhawk w skali 1/35.

Ten model, który jest wierną repliką jednego z najbardziej wszechstronnych i powszechnie używanych helikopterów w historii wojskowości Stanów Zjednoczonych, oferuje niezwykły poziom szczegółów i autentyczności.

Model MH-60L Blackhawk od Kitty Hawk przenosi Cię w sam środek akcji, dostarczając unikalny zestaw z wyraźnie odwzorowanym wnętrzem, wysoce szczegółowym kokpitem, realistycznymi elementami podwozia, a także bogatym arsenałem opcjonalnego uzbrojenia i wyposażenia. Każdy element został zaprojektowany z niezwykłą dbałością o detale, odwzorowując rzeczywiste charakterystyki i cechy tego legendarnego śmigłowca.

Łatwe do zrozumienia instrukcje i wysokiej jakości odlewy zapewniają płynny i przyjemny proces montażu, sprawiając, że ten zestaw jest odpowiedni zarówno dla doświadczonych modelarzy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z modelarstwem. Elastyczne opcje konfiguracji umożliwiają personalizację Twojego modelu, dostosowując go do różnych scenariuszy operacyjnych, które ten wszechstronny helikopter mógł napotkać.

Model Kitty Hawk MH-60L Blackhawk to znakomity dodatek do kolekcji każdego miłośnika historii wojskowej, lotnictwa, czy współczesnych operacji wojskowych. Jego wszechstronność i autentyczność z pewnością przyniosą satysfakcję z budowy i będą stanowić punkt centralny w każdej kolekcji modelarskiej.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...