Wczytuję dane...
Model: Kitty Hawk 50006
Kod producenta: 50006
Waga produktu: 1.2 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 14
EAN: 4589913280946
Producent: Kitty Hawk

Plastikowy model helikoptera do sklejania Kitty Hawk 50006 HH-60G "Pave Hawk" w skali 1/35

Zestaw nie zawiera kleju ani farb modelarskich.

Przenieś swoje modelarstwo na kolejny poziom precyzji i autentyczności z plastikowym modelem helikoptera Kitty Hawk 50006 HH-60G "Pave Hawk" w skali 1/35.

Ten wyjątkowo szczegółowy i wierny zestaw reprezentuje jeden z najbardziej zaawansowanych helikopterów ratunkowych wykorzystywanych przez Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych, słynący z udziału w misjach ratunkowych i specjalnych na całym świecie.

Zestaw Kitty Hawk HH-60G "Pave Hawk" oferuje modelarzom wyjątkową głębię detali, począwszy od skrupulatnie odwzorowanego kokpitu po wyrafinowane elementy zewnętrzne, łącznie z realistycznym uzbrojeniem i wyposażeniem specjalnym, charakterystycznym dla tej maszyny. Realizm tego modelu jest dodatkowo podkreślony przez załączone, precyzyjnie odlane elementy, które umożliwiają odwzorowanie pełnego wyposażenia misji ratunkowych, na jakie jest wysyłany prawdziwy "Pave Hawk".

Model został zaprojektowany z myślą o maksymalnej dokładności i realiźmie, zapewniając przy tym elastyczność dla modelarzy na różnych poziomach zaawansowania. Instrukcja jest jasna i łatwa do śledzenia, co gwarantuje przyjemność z procesu budowy i minimalizuje potencjalne trudności.

Ten model to znakomity wybór dla tych, którzy interesują się współczesnymi śmigłowcami wojskowymi, operacjami ratunkowymi, lub po prostu poszukują wyjątkowego dodatku do swojej kolekcji modeli.

Niezależnie od Twojego doświadczenia w modelarstwie, zestaw Kitty Hawk HH-60G "Pave Hawk" dostarczy Ci wielu godzin satysfakcjonującego sklejania i malowania, a także wyjątkowy, imponujący model do prezentacji.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...