Wczytuję dane...
Model: Kitty Hawk 50002
Kod producenta: 50002
Waga produktu: 0.7 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 2
EAN: 4589913263949
Koszt wysyłki od: brak. PLN
Producent: Kitty Hawk

Plastikowy model helikoptera do sklejania Kitty Hawk 50002 AH-6M/MH-6M Little Bird w skali 1/35

Zestaw nie zawiera kleju ani farb modelarskich.

Zanurz się w świat precyzyjnego modelarstwa z wysoce szczegółowym zestawem Kitty Hawk 50002, przedstawiającym helikoptery AH-6M/MH-6M Little Bird w skali 1/35.

Te lekkie, wielozadaniowe helikoptery, znane ze swojej wszechstronności na polu walki, zostały wiernie odtworzone, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających miłośników modelarstwa.

Zestaw oferuje niezwykły poziom szczegółowości, obejmujący dobrze wyposażony kokpit, wyrafinowane elementy wnętrza, realistyczne podwozie oraz opcjonalne zestawy uzbrojenia odpowiadające różnym konfiguracjom operacyjnym.

Od finezyjnie odwzorowanych łopat wirnika do precyzyjnie zaprojektowanych systemów uzbrojenia, model przechwytuje niezwykłą inżynierię i smukły design prawdziwych maszyn AH-6M/MH-6M.

Instrukcje są jasne i łatwe do śledzenia, a wysokiej jakości odlewy plastikowe gwarantują doskonałe dopasowanie i łatwy montaż. Zestaw jest odpowiedni dla szerokiego zakresu modelarzy, od tych z umiarkowanym doświadczeniem po weteranów szukających wyzwań i szczegółowości w swoich projektach.

Dzięki opcjom personalizacji i bogactwu detali, model Kitty Hawk AH-6M/MH-6M Little Bird jest doskonałym dodatkiem do każdej kolekcji modelarskiej, a także fascynującym projektem do zbudowania i eksponowania. To nie tylko model, ale hołd dla inżynierii lotniczej i odwagi pilotów, którzy te niezwykłe maszyny prowadzili.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...