Wczytuję dane...
Model: Meng Model SPS-91s
Kod producenta: SPS-91s
Waga produktu: 0.15 kg
Sprzedanych produktów: 0
Producent: Meng Model

Meng Model SPS-091s BMW R 1250 GS ADV - Luggage Cases Pre-colored Edition to dodatkowy zestaw akcesoriów do modelu motocykla BMW R 1250 GS Adventure w skali 1/9, specjalnie zaprojektowany do użycia z zestawami Meng MT-005 i MT-005s. Ten zestaw zawiera walizki boczne oraz tylny kufer, które są niezbędne dla każdego podróżującego motocyklisty, szczególnie w dłuższych trasach przygodowych.

Walizki i kufer są już pomalowane, co ułatwia modelarzom proces składania i dodaje realistycznego wyglądu do modelu BMW R 1250 GS Adventure. Pre-colored edition znaczy, że walizki są już gotowe do montażu bez dodatkowego malowania, co jest dużym ułatwieniem i oszczędnością czasu, jednocześnie zapewniając wysoką estetykę wykonania.

Zestaw ten jest doskonałym uzupełnieniem modelu motocykla, dodając mu praktycznego charakteru i jeszcze większej autentyczności. Dzięki dodatkowym akcesoriom, model może być prezentowany w pełnej konfiguracji turystycznej, co jest atrakcyjne dla modelarzy interesujących się motocyklami przygodowymi oraz tych, którzy cenią sobie detale i realizm w swoich projektach modelarskich.


	
Polecamy