Wczytuję dane...
Model: Meng Model MT-005
Kod producenta: MT-005
Waga produktu: 1 kg
Sprzedanych produktów: 2
EAN: 4897038553860
Producent: Meng Model

Model Meng Model MT-005 BMW R 1250 GS ADV w skali 1/9 to szczegółowy zestaw modelarski przedstawiający jedno z najbardziej popularnych współczesnych motocykli przygodowych, BMW R 1250 GS Adventure. Jest to idealny wybór dla miłośników motocykli oraz modelarzy ceniących sobie realistyczne detale.

BMW R 1250 GS Adventure jest znane z wysokiej wydajności, zaawansowanej technologii i zdolności do pokonywania różnorodnych terenów, co czyni go ulubieńcem wśród miłośników motocykli przygodowych. Model Meng odzwierciedla te cechy, oferując wysoką jakość wykonania z licznymi realistycznymi detalami. W skali 1/9 motocykl ten prezentuje imponujące rozmiary, co pozwala na jeszcze dokładniejsze odwzorowanie każdego elementu, od silnika po zawieszenie i zewnętrzne akcesoria.

Zestaw zawiera dokładnie odwzorowane części, które wiernie imitują wygląd i funkcjonalność rzeczywistego motocykla, w tym ruchome elementy takie jak koła, kierownica, a nawet zawieszenie. Dodatkowo, model ten może zawierać opcje różnych malowań i dekoracji, co daje modelarzom możliwość personalizacji finalnego wyglądu modelu.

Meng Model MT-005 to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie precyzję i szczegółowość w modelarstwie, a także dla entuzjastów motocykli, którzy chcą mieć w swojej kolekcji model jednego z najbardziej ikonicznych i wszechstronnych motocykli przygodowych na rynku.


	
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...