Wczytuję dane...
Model: Modelcollect UA72218
Kod producenta: UA72218
Waga produktu: 0.9 kg
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 4589462470461
Producent: Modelcollect

Model Modelcollect UA72218 German WWII Horten Ho.XVIII A - Interkontinental Amerika-Bomber w skali 1/72 to zestaw modelarski przedstawiający jeden z najbardziej futurystycznych projektów lotniczych II wojny światowej, który jednak nigdy nie wyszedł poza etap projektowy. Horten Ho XVIII A był częścią niemieckiego programu "Amerika-Bomber", który miał na celu stworzenie bombowca zdolnego do przeprowadzenia nalotu na kontynentalne Stany Zjednoczone bez konieczności międzylądowania.

Samolot ten był zaprojektowany jako latające skrzydło, co miało mu zapewnić minimalny opór aerodynamiczny i lepsze osiągi na długich dystansach. Unikalna konstrukcja oraz zaawansowane rozwiązania techniczne sprawiają, że Horten Ho XVIII A jest fascynującym obiektem zarówno dla historyków, jak i modelarzy.

Model Modelcollect oferuje wysoką jakość wykonania z dokładnie odwzorowanymi detalami, co pozwala na realistyczne przedstawienie tego niezwykłego samolotu. W zestawie znajdują się elementy umożliwiające złożenie samolotu z uwzględnieniem charakterystycznych cech konstrukcyjnych, takich jak jego aerodynamiczny kształt i ukryte uzbrojenie. Jest to idealna propozycja dla modelarzy zainteresowanych mniej znanymi, ale technologicznie zaawansowanymi projektami lotniczymi z okresu II wojny światowej.

Polecamy