Wczytuję dane...
Model: Modelcollect UA72221
Kod producenta: UA72221
Waga produktu: 0.9 kg
Sprzedanych produktów: 1
EAN: 4589462470478
Producent: Modelcollect

Model Modelcollect UA72221 Japanese Army Type Z - Long-Range Strategic Bomber w skali 1/72 to zestaw modelarski przedstawiający hipotetyczny japoński bombowiec strategiczny długiego zasięgu, który byłby używany przez armię japońską. Choć ten samolot nie został zrealizowany w rzeczywistości, reprezentuje on typ projektów, które mogłyby być rozwijane w ramach japońskich starań o posiadanie zdolności do przeprowadzenia dalekosiężnych operacji bombowych.

Model ten od Modelcollect oferuje wysoki poziom detali i realistycznego odwzorowania, co jest typowe dla tej marki. Zestaw zawiera elementy pozwalające na zbudowanie modelu z dokładnie odtworzonymi cechami aerodynamicznymi, uzbrojeniem oraz innymi charakterystycznymi detalami takiego bombowca. Może on stanowić interesujące uzupełnienie kolekcji modeli lotniczych, szczególnie dla tych, którzy interesują się mniej konwencjonalnymi projektami z okresu II wojny światowej.

Dzięki swojej unikalności, model ten może przyciągnąć zarówno modelarzy, jak i entuzjastów historii wojskowości, oferując wgląd w to, jakie mogłyby być skutki wprowadzenia takiego bombowca do działań bojowych. Jest to także świetna okazja do eksploracji "co by było gdy" scenariuszy dotyczących japońskich strategii wojennych.

Polecamy