Wczytuję dane...
Model: Modelcollect UA48007
Kod producenta: UA48007
Waga produktu: 0.6 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 4589462470522
Producent: Modelcollect

Model Modelcollect UA48007 I.J.A. KI-74 Otsu Kai The 2nd Independent Flight Group w skali 1/48 to zestaw modelarski przedstawiający japoński samolot rozpoznawczy i bombowiec dalekiego zasięgu KI-74 „Otsu Kai”. Ta wersja samolotu została zaprojektowana podczas II wojny światowej, ale została ukończona dopiero w późniejszych etapach wojny i używana w ograniczonym zakresie.

KI-74 charakteryzował się zaawansowaną technologią i był jednym z nielicznych samolotów, które miały zdolność operowania na bardzo dużych wysokościach, dzięki czemu były trudniejsze do wykrycia i zestrzelenia przez wrogie siły. Samolot był wyposażony w ciśnieniową kabinę dla załogi oraz miał zdolność do przeprowadzania długodystansowych misji bombowych i rozpoznawczych.

Model Modelcollect oferuje wysoki poziom szczegółowości z dokładnie odwzorowanymi elementami strukturalnymi, wnętrzem kabiny i uzbrojeniem. W zestawie znajdują się kalkomanie pozwalające na odtworzenie oznaczeń 2nd Independent Flight Group, co zwiększa historyczną wartość modelu. Jest to atrakcyjny wybór dla modelarzy zainteresowanych lotnictwem wojskowym II wojny światowej, zwłaszcza tym mniej znanym i eksperymentalnym.