Wczytuję dane...
Model: Asuka 35-051
Kod producenta: 35-051
Waga produktu: 0.8 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 4571229090517
Producent: Asuka

Asuka Model 35-051 to model amerykańskiego czołgu średniego M4 Composite, który był używany podczas II wojny światowej. M4 Composite jest unikalną wersją Shermana, która łączyła w sobie kadłub odlewany z przodu i spawany z tyłu, co wyróżniało go na tle innych wariantów tego popularnego czołgu.

Zawartość zestawu:

  1. Elementy plastikowe: Precyzyjnie wykonane wtryskiwane plastikowe części, które odwzorowują szczegóły czołgu.
  2. Elementy fototrawione: Drobne, szczegółowe metalowe części, które dodają realizmu i precyzji modelowi.
  3. Gąsienice: Wysokiej jakości gąsienice składające się z indywidualnych ogniw lub pasków gąsienic, które zapewniają realistyczny wygląd i łatwość montażu.
  4. Naklejki i kalkomanie: Autentyczne oznaczenia i symbole używane na M4 Composite w różnych jednostkach.
  5. Instrukcja montażu: Szczegółowa, ilustrowana instrukcja montażu, która krok po kroku prowadzi przez proces składania modelu.

Cechy szczególne:

  • Wysoka szczegółowość: Model charakteryzuje się wysoką precyzją odwzorowania zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych detali, w tym uzbrojenia, wieży, zawieszenia i układu jezdnego.
  • Elementy fototrawione: Dodatkowe metalowe części fototrawione zwiększają realizm modelu, szczególnie w zakresie drobnych detali, takich jak siatki, uchwyty i osłony.
  • Realistyczne gąsienice: Indywidualne ogniwa lub paski gąsienic zapewniają realistyczny wygląd oraz możliwość naturalnego ułożenia się gąsienic wokół kół jezdnych.
  • Autentyczne oznaczenia: Zestaw zawiera kalkomanie z autentycznymi oznaczeniami, które pozwalają na dokładne odwzorowanie historycznych jednostek.
  • Wysoka jakość: Asuka Model jest znany z produkcji wysokiej jakości zestawów modeli, co gwarantuje precyzyjne dopasowanie części oraz łatwość montażu.

Zastosowanie:

Model U.S. Medium Tank M4 Composite w skali 1:35 od Asuka Model to doskonały wybór dla zaawansowanych modelarzy oraz historyków, którzy cenią sobie wysoki poziom szczegółowości i realizmu. Może stanowić wyjątkowy element kolekcji modeli pojazdów wojskowych z okresu II wojny światowej lub być częścią dioram przedstawiających historyczne bitwy.

Podsumowanie:

Asuka 35-051 U.S. Medium Tank M4 Composite to doskonały zestaw do sklejania, który wiernie odwzorowuje unikalną wersję czołgu Sherman z II wojny światowej. Dzięki szczegółowym elementom, fototrawionym dodatkom oraz realistycznym gąsienicom, model ten spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających modelarzy. Jest to znakomity wybór zarówno dla pasjonatów historii, jak i miłośników modelarstwa wojskowego.

Polecamy