Wczytuję dane...
Model: Zvezda 8510
Kod producenta: 8510
Waga produktu: 1.5 kg
Sprzedanych produktów: 1
EAN: 4600327085108
Koszt wysyłki od: brak. PLN
Producent: Zvezda

Medieval Stone Fortress – model zawiera 200 części oraz metalowy łańcuch mostu. Wymiary modelu: 27,5cm (Dł) x 20cm (Sz) x 20cm (Wys)

Zvezda 8510 Medieval Stone Fortress 1/72 to model plastikowy przedstawiający średniowieczną kamienną fortecę w skali 1/72. Jest to zestaw modelarski zaprojektowany z myślą o entuzjastach modelarstwa historycznego, którzy pragną zbudować szczegółową replikę zamku lub fortecy z okresu średniowiecza.

Charakterystyka zestawu:

  1. Skala: 1/72
  2. Numer katalogowy: 8510
  3. Producent: Zvezda
  4. Model: Medieval Stone Fortress (Średniowieczna Kamienna Forteca)
  5. Typ budowli: Zamek / Forteca

Opis fortecy: Średniowieczna kamienna forteca była typowym elementem architektury obronnej w Europie od XI do XV wieku. Służyła jako siedziba feudalnych władców oraz jako punkt obrony przed najazdami i oblężeniami. Forteca zazwyczaj była wyposażona w mury obronne, wieże strażnicze, bramy oraz fosy, co miało zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dla jej mieszkańców.

Zawartość zestawu:

  • Szczegółowe części plastikowe umożliwiające zbudowanie kompletnej fortecy, w tym mury, wieże, bramy i inne elementy architektoniczne.
  • Elementy takie jak teksturowane ściany imitujące kamienne mury, detale drzwi i okien oraz inne ozdoby architektoniczne.
  • Instrukcja montażu krok po kroku, która ułatwia składanie modelu.
  • Możliwość rozbudowy fortecy poprzez połączenie z innymi zestawami lub elementami modelarskimi, aby stworzyć większy kompleks obronny.

Dodatkowe informacje: Model Zvezda 8510 Medieval Stone Fortress jest ceniony za swoją jakość i dbałość o detale, co czyni go idealnym dla modelarzy i kolekcjonerów zainteresowanych okresem średniowiecza. Zestaw ten nie tylko pozwala na zbudowanie imponującej repliki średniowiecznej fortecy, ale także stanowi doskonały element dioram historycznych, umożliwiając odtworzenie scen bitewnych z tego okresu. Dzięki skali 1/72 model może być łączony z figurkami żołnierzy, rycerzy i innymi zestawami modelarskimi w tej samej skali, tworząc rozbudowane i realistyczne sceny.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...