Wczytuję dane...
Model: Trumpeter 05114
Kod producenta: 05114
Waga produktu: 1.1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 3
EAN: 9580208051147
Koszt wysyłki od: brak. PLN
Producent: Trumpeter

Model Trumpeter 05114 przedstawia śmigłowiec bojowy AH-64A Apache w wersji wczesnej, w skali 1/35. Ten zestaw modelarski umożliwia dokładne zbudowanie jednego z najbardziej znanych śmigłowców bojowych używanych przez armię Stanów Zjednoczonych. AH-64 Apache jest znanym na całym świecie śmigłowcem zaprojektowanym do niszczenia celów naziemnych i ochrony wojsk lądowych.

Model wyróżnia się wysokim poziomem szczegółowości, zawiera wiele drobnych elementów takich jak w pełni detaliczne kabiny pilota i strzelca, uzbrojenie, a także realistyczne odwzorowanie mechanizmów lotnych i silnika. Śmigłowiec w zestawie może być ozdobiony różnorodnymi opcjami malowania i oznaczeniami, co daje modelarzom możliwość personalizacji i dostosowania modelu do własnych preferencji. Idealny dla miłośników modelarstwa lotniczego, szczególnie tych zainteresowanych wojskowością i nowoczesnym sprzętem bojowym.

AH-64A Apache to podstawowy śmigłowiec szturmowy armii. Jest to szybko reagujący, powietrzny system uzbrojenia, który może walczyć blisko i głęboko, aby zniszczyć, zakłócić lub opóźnić siły wroga. Apache został zaprojektowany do walki i przetrwania w dzień, w nocy i w niesprzyjających warunkach pogodowych na całym świecie. Główną misją Apache'a jest niszczenie celów o wysokiej wartości za pomocą pocisku HELLFIRE, głównie wrogiego uzbrojenia. Jest również zdolny do użycia 30-milimetrowego działa łańcuchowego M230 i rodziny rakiet Hydra 70 (2,75 cala), które są zabójcze dla szerokiej gamy celów. Apache posiada pełną gamę wyposażenia umożliwiającego przetrwanie samolotu i jest w stanie wytrzymać trafienia pociskami o kalibrze do 23 mm w krytycznych obszarach. AH-64 może być transportowany drogą powietrzną w samolotach C-5, C-141 i C-17.

AH-64 posiada tandemową załogę składającą się z pilota, znajdującego się w tylnej części kokpitu i drugiego pilota strzelca (CPG), znajdującego się w przedniej części kokpitu.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...