Wczytuję dane...
Model: Modelcollect UA35029
Kod producenta: UA35029
Waga produktu: 0.95 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 1
Producent: Modelcollect

Wzbogać swoją kolekcję, budując model German E-60 Ausf. D Late Production.

Model Modelcollect UA35029 German E-60 Ausf. D Late Production w/Standardized Tracks w skali 1/35 to zestaw modelarski przedstawiający niemiecki czołg projektu E-60 z okresu końca II wojny światowej. Model ten należy do serii "Entwicklung" (E-Series), która miała na celu standaryzację produkcji niemieckich czołgów, choć większość z tych projektów nigdy nie wyszła poza fazę projektową lub prototypową.

Model Modelcollect charakteryzuje się wysokim stopniem szczegółowości, z dokładnie odwzorowanymi elementami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Wersja "Late Production" sugeruje późniejszą fazę rozwoju tego czołgu, co zazwyczaj wiąże się z dodatkowymi usprawnieniami w zakresie opancerzenia lub uzbrojenia. W zestawie znajdują się też standaryzowane gąsienice, które dodają autentyczności modelowi.

Model ten oferuje modelarzom możliwość zbudowania unikalnego czołgu, który mógłby pojawić się na polach bitew, gdyby wojna trwała dłużej. Dzięki wysokiej jakości wykonania i szczegółowym elementom, model ten jest atrakcyjny zarówno dla zaawansowanych modelarzy, jak i tych, którzy interesują się alternatywnymi scenariuszami historycznymi lub "co by było gdy".

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...