Wczytuję dane...
Model: Quinta Studio QT48011
Kod producenta: QT48011
Waga produktu: 0.05 kg
Realizacja zamówienia: 30 dni
Sprzedanych produktów: 1
Producent: Quinta Studio

Quinta Studio QT48011 to zestaw ulepszeń w skali 1/48 przeznaczony dla modeli samolotów wyposażonych w radar AN/APS-4. Radar AN/APS-4 był używany podczas II wojny światowej i krótko po niej, montowany głównie na samolotach myśliwskich i bombowych do misji nocnych i przy złej widoczności. Zestaw od Quinta Studio jest zaprojektowany, aby dodać realistyczne detale do modelu samolotu, imitując wygląd i konstrukcję radaru.

Zestaw zawiera części wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak fototrawione metalowe elementy i części z żywicy, które razem tworzą dokładną replikę radaru AN/APS-4. Zestaw może zawierać również naklejki lub kalkomanie, które pomagają w oddaniu szczegółów takich jak oznaczenia i symbole znajdujące się na oryginalnym radarze.

Instrukcja dołączona do zestawu zapewnia dokładne wskazówki dotyczące montażu i malowania, co jest szczególnie przydatne dla modelarzy poszukujących możliwie najwierniejszego odwzorowania historycznego sprzętu. Dzięki temu zestawowi modelarze mogą znacząco podnieść poziom detali i realizmu swoich modeli samolotów z II wojny światowej i okresu tuż powojennego, szczególnie tych, które były wyposażone w radar AN/APS-4.

Jest to idealne rozwiązanie dla zaawansowanych modelarzy, którzy chcą wzbogacić swoje modele o unikalne detale techniczne, a także dla entuzjastów historii wojskowości, zainteresowanych technologią radarową stosowaną w lotnictwie w czasach II wojny światowej.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...