Wczytuję dane...
Model: Trumpeter 01641
Kod producenta: 01641
Waga produktu: 0.6 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 8
EAN: 9580208016412
Producent: Trumpeter

Trumpeter 01641 to model plastikowy w skali 1/72, który przedstawia A-6E Intruder, amerykański samolot bojowy zaprojektowany do operacji uderzeniowych na niskich wysokościach, używany przez United States Navy i Marine Corps od lat 60. XX wieku do lat 90. Intruder był zdolny do operowania w każdych warunkach pogodowych, co czyniło go kluczowym elementem amerykańskiej siły uderzeniowej, szczególnie podczas wojny w Wietnamie.

Model ten oferuje dokładne odwzorowanie charakterystycznych cech samolotu A-6E, w tym jego wyjątkowej sylwetki z nisko osadzonymi skrzydłami i wydłużonym kadłubem. W zestawie znajdują się szczegółowo zaprojektowane części, które pozwalają na zbudowanie modelu z precyzyjnie odwzorowanymi szczegółami zewnętrznymi, takimi jak panelowanie, uzbrojenie i systemy nawigacyjne.

Trumpeter 01641 jest idealny dla modelarzy zainteresowanych lotnictwem wojskowym i historią zimnej wojny, oferując możliwość zbudowania wiernego modelu jednego z najbardziej rozpoznawalnych samolotów bojowych swojej ery. Dzięki skali 1/72 model jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych modelarzy, dostarczając wyzwanie modelarskie, które łączy w sobie precyzję wykonania z historią lotnictwa wojskowego.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...