Wczytuję dane...
Model: Answer AA72004
Kod producenta: AA72004
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
Producent: Answer

Answer AA72004 to model w skali 1:72 przedstawiający polski śmigłowiec wielozadaniowy PZL W-3/W-3A Sokół w barwach 103 Pułku Lotniczego Narodowych Sił Zbrojnych. PZL W-3 Sokół jest pierwszym w pełni polskim śmigłowcem, który został zaprojektowany i wyprodukowany przez Przemysłowe Centrum Lotnicze PZL-Świdnik. Śmigłowiec ten służy do zadań transportowych, poszukiwawczo-ratowniczych, patrolowych oraz jako platforma wsparcia.

Model AA72004 od Answer skupia się na wersji używanej przez 103 Pułk Lotniczy, oddział który pełnił kluczowe funkcje w ramach Narodowych Sił Zbrojnych, realizując misje zarówno na potrzeby wojskowe, jak i cywilne. Ten szczegółowy zestaw modelarski pozwala na dokładne odtworzenie wyglądu śmigłowca, uwzględniając charakterystyczne malowanie oraz oznaczenia, które odróżniają maszyny 103 Pułku.

W skład modelu wchodzą elementy pozwalające na szczegółowe przedstawienie wnętrza kabiny, silników, a także unikalnej konstrukcji wirników charakterystycznych dla PZL W-3 Sokół. Ponadto, model zawiera opcje różnych konfiguracji uzbrojenia i wyposażenia, które można dostosować w zależności od preferowanej roli śmigłowca, odzwierciedlając jego wszechstronność.

Zestaw Answer AA72004 jest przeznaczony dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych modelarzy, oferując im nie tylko możliwość zbudowania dokładnej repliki śmigłowca, ale także zgłębienia wiedzy o historii polskiego lotnictwa wojskowego oraz roli, jaką PZL W-3/W-3A Sokół odgrywał w ramach działań 103 Pułku Lotniczego.

Model śmigłowca PZL W-3/W-3A Sokół. Skala 1/72. 103 Pułk Lotniczy NJW

W skład zestawu wchodzi:

8 ramek z elementami plastikowymi

177 części z szarego plastiku

22 części z przezroczystego plastiku

1 ekement druk 3D

76 części fototrawionych

Kalkomania Techmod

Polecamy