Wczytuję dane...
Model: Hobby 2000 72074
Kod producenta: 72074
Waga produktu: 0.45 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 1
EAN: 5903002057735
Producent: Hobby 2000

Hobby 2000 numer katalogowy 72074 prezentuje model F-8E Crusader w wersji używanej przez United States Marine Corps, znany jako jeden z najbardziej efektywnych amerykańskich myśliwców okresu zimnej wojny. Ten model odwzorowuje samolot w konfiguracji charakterystycznej dla Korpusu Piechoty Morskiej, podkreślając jego uniwersalność i zdolność do operowania z lotniskowców oraz baz lądowych.

F-8E Crusader był ceniony za swoją wysoką prędkość, manewrowość oraz skuteczność w bezpośrednim wsparciu oddziałów piechoty morskiej, co czyniło go kluczowym elementem amerykańskiej potęgi powietrznej w latach 60. i 70. Model od Hobby 2000 szczegółowo oddaje te cechy, oferując modelarzom elementy niezbędne do zbudowania samolotu z dokładnym odwzorowaniem malowania i oznaczeń, które nosiły maszyny służące w Marines.

Zestaw zapewnia wysokiej jakości komponenty, umożliwiające szczegółową rekonstrukcję zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych detali maszyny, w tym realistycznie odwzorowaną kabinę pilota oraz bogato szczegółowe uzbrojenie. Model jest dedykowany zaawansowanym modelarzom, mającym zainteresowanie historią lotnictwa wojskowego i rolą, jaką odgrywały myśliwce w operacjach militarnych, szczególnie w kontekście działań United States Marine Corps.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...