Wczytuję dane...
Model: Hobby 2000 72072
Kod producenta: 72072
Waga produktu: 0.3 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 5903002057728
Producent: Hobby 2000

Hobby 2000 numer katalogowy 72072 przedstawia model Junkers Ju 87 G-2, znanego również jako "Stuka", w konfiguracji używanej na Froncie Wschodnim w roku 1944. "Stuka", pierwotnie zaprojektowana jako samolot bombowy nurkujący, w tej wersji została przystosowana do roli niszczyciela czołgów, co było odpowiedzią na potrzeby niemieckich sił zbrojnych w zażartych walkach na wschodzie.

Model ten jest skierowany do miłośników historii II wojny światowej oraz modelarstwa, oferując im możliwość zbudowania jednej z najbardziej ikonicznych maszyn tamtego okresu w specyficznej roli, jaką pełniła na Froncie Wschodnim. Junkers Ju 87 G-2 był wyposażony w mocne armaty przeciwpancerne, co znacząco różniło go od swoich wcześniejszych wersji, przystosowanych głównie do bombardowań nurkowych.

Model 72072 od Hobby 2000 zawiera dokładnie odwzorowane detale charakterystyczne dla tej wersji samolotu, w tym zmodyfikowane uzbrojenie i opancerzenie. Zestaw oferuje modelarzom wysokiej jakości elementy, które pozwalają na stworzenie realistycznej repliki samolotu, uwzględniając nawet najmniejsze szczegóły, jak struktura płatów, układ napędowy czy detale kabiny pilotów.

W skład zestawu wchodzą również autentyczne oznaczenia i schematy malowania, które odpowiadają samolotom operującym na Froncie Wschodnim w 1944 roku. Dzięki temu, model nie tylko stanowi wyzwanie konstrukcyjne, ale również edukacyjną podróż przez historię lotnictwa wojskowego II wojny światowej.

Hobby 2000 zyskało uznanie na rynku modelarskim za oferowanie produktów wysokiej jakości, które charakteryzują się dokładnością i autentycznością. Model Junkers Ju 87 G-2 "Eastern Front 1944" jest kolejnym przykładem tego zaangażowania, oferując modelarzom nie tylko satysfakcję z procesu budowy, ale również możliwość pogłębienia wiedzy o historii lotnictwa i konfliktach zbrojnych tamtego okresu.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...