Wczytuję dane...
Model: Kotare K32004
Kod producenta: K32004
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 3
EAN: 9413000103922
Producent: Kotare

Spitfire Mk.Ia Early

Plastikowy model samolotu do sklejania. Zestaw nie zawiera kleju ani farb modelarskich.

Kotare K32004 to model Spitfire Mk.Ia Early w skali 1:32, będący jednym z najbardziej oczekiwanych zestawów modelarskich dla entuzjastów lotnictwa. Firma Kotare jest stosunkowo nową marką na rynku modelarskim, ale szybko zyskała uznanie dzięki skupieniu się na wysokiej jakości produktach i szczegółowości, co czyni ich modele atrakcyjnymi dla zaawansowanych modelarzy.

Spitfire Mk.Ia to jedna z najwcześniejszych wersji legendarnego brytyjskiego myśliwca z okresu II wojny światowej. Samolot ten odegrał kluczową rolę w Bitwie o Anglię i jest powszechnie uznawany za jeden z najbardziej ikonicznych samolotów w historii lotnictwa. Wczesna wersja Mk.Ia była wyposażona w osiem karabinów maszynowych kalibru .303, charakterystyczne trójdzielne klapki oraz ręcznie składane podwozie.

Model Kotare K32004 oferuje niezwykle dokładne odwzorowanie tego historycznego samolotu, z uwzględnieniem wielu detali konstrukcyjnych i cech charakterystycznych dla wczesnej wersji Spitfire'a. Modelarze mogą spodziewać się wysokiej jakości odlewów, dokładnych kalkomanii oraz możliwości wykonania modelu z wieloma otwartymi panelami serwisowymi i detali kokpitu, co pozwoli na głębokie zagłębienie się w szczegóły techniczne samolotu.

Dodatkowo, zestaw może zawierać opcje różnych schematów malowania, reprezentujących rzeczywiste samoloty uczestniczące w Bitwie o Anglię, co daje modelarzom możliwość stworzenia bardzo osobistego i historycznie zgodnego modelu. Wybór skali 1:32 dodatkowo podkreśla imponujący poziom szczegółowości, umożliwiając dokładne przedstawienie nawet najmniejszych elementów konstrukcyjnych Spitfire'a.

Kotare K32004 Spitfire Mk.Ia Early to idealny wybór dla entuzjastów lotnictwa i modelarzy szukających wyzwania, a także szansy na zbudowanie modelu jednego z najbardziej znaczących samolotów w historii lotnictwa z okresu II wojny światowej.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...