Wczytuję dane...
Model: Eduard ER32003
Kod producenta: ER32003
Waga produktu: 0.01 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 8591437583461
Producent: Eduard

Kalkomania 3D Eduard ER32003 Triple riveting rows 1/321/32

Zestaw uniwersalny, rekomendowany do wielu różnych modeli samolotów, pojazdów i innych w skali 1/32.

Odkryj nowy poziom realizmu w modelarstwie dzięki kalkomanii 3D od Eduard.
Zestaw ER32003 skupia się na potrójnych rzędach nitów, dostarczając modelarzom zaawansowane narzędzie, które pozwala na odwzorowanie precyzyjnych detali w skali 1/32.

Główne cechy produktu:

  • Nowoczesna technologia 3D: Kalkomanie 3D od Eduard dodają trójwymiarowy efekt do Twojego modelu, podkreślając realistyczne detale, które są niemożliwe do uzyskania w tradycyjny sposób.
  • Precyzyjne odwzorowanie nitów: Ten zestaw koncentruje się na potrójnych rzędach nitów, pozwalając na dokładne i realistyczne odwzorowanie powierzchni metalowych.
  • Uniwersalność zastosowania: Chociaż skala kalkomanii wynosi 1/32, jej uniwersalny design sprawia, że jest idealna do wielu modeli samolotów, pojazdów i innych.
  • Gwarancja jakości Eduard: Znany i ceniony w świecie modelarstwa, Eduard zapewnia produkty o najwyższym standardzie jakości.

Dzięki kalkomanii 3D Eduard ER32003, Twoje modele w skali 1/32 będą wyglądać bardziej autentycznie i realistycznie, zwracając uwagę na drobne, ale ważne detale, takie jak potrójne rzędy nitów.

Kalkomanie 3D to świetne uzupełnienie dla modelu, dodając do niego szczegóły. Ich precyzyjne wykonanie, nawet w najdrobniejszych elementach, sprawia, że są popularne wśród modelarzy. Zaawansowana metoda produkcji gwarantuje dokładne odwzorowanie nawet niewielkich części w modelach z plastiku lub żywicy.
Takie detale są niezrównane i trudne do uzyskania w innych metodach modelowania.

Polecamy