Wczytuję dane...
Model: Vespid Models VS720016
Kod producenta: VS720016
Waga produktu: 0.35 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 1
EAN: 4580702152093
Koszt wysyłki od: brak. PLN
Producent: Vespid Models

Vespid Models VS720016 Leopard 2 A7V 1/72

Plastikowy model do sklejania. Zestaw modelarski nie zawiera kleju ani farb.

Leopard 2A7+ jest najnowszą wersją rozwiniętą na bazie czołgu Leopard 2, który jest jednym z najbardziej zaawansowanych czołgów bojowych na świecie. Jest to główny czołg bojowy używany przez Bundeswehr, siły zbrojne Niemiec.

Leopard 2A7+ w porównaniu do wcześniejszych wersji posiada kilka ulepszeń. Jedną z głównych zmian jest wzmocnienie pancerza, zarówno skośnego jak i bocznego, aby zapewnić większą ochronę przed pociskami przeciwczołgowymi, minami i pociskami przeciwpancernymi. Dodatkowo, czołg został wyposażony w aktywny system ochrony modułowej (AMAP) oraz zaawansowany system ostrzegania przed zagrożeniami.

Leopard 2A7+ jest również wyposażony w nowoczesny system kontroli ognia, który umożliwia precyzyjne celowanie i strzelanie zarówno w ruchu, jak i na wzniesieniach. Posiada też zaawansowany system kierowania ogniem oraz celowniki termowizyjne, które poprawiają skuteczność działań w dzień i w nocy.

Innym ważnym aspektem Leoparda 2A7+ jest jego silnik. Jest on wyposażony w mocny silnik o wysokiej mocy, co pozwala na osiągnięcie wysokich prędkości na drogach i dobrą mobilność terenową.

Leopard 2A7+ jest również zdolny do prowadzenia działań w różnych warunkach klimatycznych i terenowych. Może operować zarówno w warunkach miejskich, jak i w trudnym terenie, dzięki swojej elastyczności i zdolności do przystosowania się do różnych sytuacji bojowych.

W sumie, Leopard 2A7+ jest bardzo zaawansowanym i potężnym czołgiem bojowym, który zapewnia dużą ochronę, precyzyjne i skuteczne strzelanie oraz wysoką mobilność. Jest to niezwykle ważny element niemieckich sił zbrojnych i uważany jest za jednego z najlepszych czołgów na świecie.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...