-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Eduard Model Accessories Spol s.r.o.Mirova 170Obrnice ,435 21Czechy
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.EDUARD – MODEL ACCESSORIES, spol. s r.oMirova 170Obrnice ,435 21Czechy
Eduard 3DL72086 to zestaw waloryzacyjny Space w skali 1/72 przeznaczony do modelu Grumman F-14D Tomcat firmy Tamiya. Ten zaawansowany myśliwiec pokładowy był używany przez US Navy od lat 70. do 2006 roku, a wersja F-14D stanowiła najbardziej rozwiniętą odmianę, wykorzystywaną w działaniach bojowych w czasach współczesnych, m.in. na Bliskim Wschodzie.
Zestaw zawiera kolorowe elementy kokpitu wykonane w technologii druku 3D, które wiernie odwzorowują panele przyrządów, wyświetlacze oraz detale kabiny pilotów. Dzięki technologii Space elementy są fabrycznie malowane i samoprzylepne, co eliminuje konieczność ręcznego malowania i pozwala osiągnąć wysoki poziom detali nawet w małej skali 1/72.
Zastosowanie zestawu znacząco poprawia wygląd kokpitu, który w modelach F-14 jest dobrze widoczny dzięki dużej osłonie kabiny.
Produkt przeznaczony dla modelarzy budujących model do sklejania F-14D Tomcat 1/72 (Tamiya), którzy chcą uzyskać efekt zbliżony do modeli konkursowych.
- skala 1/72 – kompatybilność z modelami Tamiya
- Space 3D – kolorowe elementy kokpitu
- druk 3D – realistyczne panele i wyświetlacze
- fabrycznie malowane elementy
- samoprzylepne – łatwy montaż
- bardzo wysoki poziom detali wnętrza
- idealne do nowoczesnych samolotów pokładowych
- stopień trudności: 2/5
#czasywspółczesne #F14Tomcat #USNavy #samolotpokładowy #kokpit #Space3D #waloryzacja #1_72








1 szt.
7 szt.
2 szt.