Wczytuję dane...
Model: Thunder Model 35007
Kod producenta: 35007
Waga produktu: 0.35 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
Producent: Thunder Model

Thunder Model 35007 US Army Armored Tractor 4 in 1 kit 1/35

Skala 1:35

Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju ani farb.

US Army Armored Tractor (polski: amerykański pancerzowany traktor) odnosi się do rodzaju pojazdu używanego przez amerykańską armię. Chociaż nie ma takiego konkretnego pojazdu o nazwie "US Army Armored Tractor", prawdopodobnie chodzi ci o pojazd zwanym "Armored Combat Earthmover (ACE)".

Armored Combat Earthmover (ACE) to pancerzowany pojazd inżynieryjny, używany przez amerykańską armię do różnych zadań inżynieryjnych na polu walki. ACE jest modyfikacją cywilnego traktora gąsienicowego D7, wyposażonego w pancerz ochronny i narzędzia do budowy fortyfikacji, w tym kopania rowów, usuwania przeszkód i niwelowania terenu. Jest to wszechstronny pojazd, który może być wykorzystywany do wspierania działań wojsk lądowych w trudnych warunkach terenowych.

ACE jest wyposażony w specjalistyczne narzędzia, takie jak pług, lemiesz, tłuczka i wciągarka, które umożliwiają mu wykonywanie różnorodnych zadań. Może być również uzbrojony w karabin maszynowy dla własnej obrony. ACE jest zdolny do pracy zarówno w terenie zaminowanym, jak i pod ogniem wroga, zapewniając inżynierom wojskowym możliwość skutecznego wykonania zadań inżynieryjnych na polu walki.

Armored Combat Earthmover jest przykładem pojazdu inżynieryjnego, który służy do wsparcia działań wojsk lądowych i przyczynia się do skuteczności operacji wojskowych.

Polecamy