Wczytuję dane...
Model: ICM 3056
Kod producenta: 3056
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
Producent: ICM

ICM 3056 Acrylic paints set for WWII Japanese pilots 12 ml х 6

Zestaw sześciu farb akrylowych od renomowanej firmy ICM, która od lat jest jednym z liderów w dziedzinie produkcji farb modelarskich. Firma ICM zdobyła uznanie modelarzy na całym świecie, oferując produkty o niezrównanej jakości i trwałości, co jest kluczowe dla miłośników modelarstwa. Te kolory umożliwiają dokładne odwzorowanie klasycznych mundurów i sprzętu lotniczego używanych przez japońskich pilotów podczas II wojny światowej.

Kolory w zestawie:

  • 1050 Saddle Brown
  • 1026 Oily Steel
  • 1061 Green Brown
  • 1052 Hull Red
  • 1041 Buff
  • 1072 US Dark Green

Zastosowanie farb:

Te wysokiej jakości farby akrylowe są bardzo wszechstronne i sprawdzą się w wielu projektach modelarskich. Są doskonałe do malowania modeli plastikowych, drewnianych, a także innych powierzchni, gdzie ważna jest precyzja i trwałość koloru.

Wydajność i jakość:

Farby od ICM charakteryzują się doskonałą przyczepnością, co zapewnia trwałość i odporność na ścieranie. Są również bardzo wydajne, co oznacza, że nawet niewielka ilość produktu pozwala na pokrycie dużych powierzchni, a także szczegółowe malowanie drobnych elementów. Są łatwe w mieszaniu, co pozwala na uzyskanie praktycznie nieograniczonej palety kolorów.

Podsumowanie:

Zestaw sześciu farb akrylowych firmy ICM to świetna inwestycja dla każdego modelarza. Oferuje różnorodność kolorów, pozwalając na realizację różnych projektów z najwyższą precyzją i jakością. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym modelarzem, te farby z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom.

Mam nadzieję, że ten krótki przegląd pozwolił Ci przyjrzeć się bliżej ofercie farb od firmy ICM i zachęcił do wypróbowania ich w Twoich projektach modelarskich. Zawsze pamiętaj, by pracować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu i używać odpowiednich środków ochrony osobistej podczas malowania modeli.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...