Wczytuję dane...
Model: Magic Factory 7503
Kod producenta: 7503
Waga produktu: 0.1 kg
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 6974715830167
Producent: Magic Factory

Model Magic Factory 7503 Armed Robot Dog & RQ-20 UAV Set w skali 1/48 to zestaw modelarski, który łączy nowoczesne technologie wojskowe z futurystycznym podejściem. Zestaw zawiera model robota w formie psa wyposażonego w uzbrojenie oraz model bezzałogowego statku powietrznego (UAV) typu RQ-20, używanego głównie do zadań rozpoznawczych i obserwacyjnych.

Robot pies jest przedstawiony jako futurystyczna platforma mobilna z możliwością przenoszenia różnego rodzaju uzbrojenia, co może być interpretacją przyszłościowych rozwiązań w dziedzinie wsparcia piechoty. RQ-20 UAV w zestawie to realistycznie odwzorowany mały dron, który jest szeroko wykorzystywany przez wojska na całym świecie do celów rozpoznawczych.

Zestaw ten jest idealny dla modelarzy interesujących się nowoczesnym sprzętem wojskowym oraz technologiami przyszłości. Dzięki wysokiej jakości wykonania i szczegółowości, modele te mogą służyć do tworzenia zaawansowanych dioram militarnych lub jako samodzielne, imponujące eksponaty. Magic Factory dostarcza tutaj produkt, który łączy w sobie elementy rzeczywiste i spekulacyjne, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla modelarzy poszukujących czegoś więcej niż tradycyjne modele wojskowe.