Wczytuję dane...
Model: Takom 2181
Kod producenta: 2181
Waga produktu: 0.65 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 2
EAN: 4897051423010
Producent: Takom

Model Takom 2181 przedstawia Jagdpanzer 38(t) Command Version w skali 1:35. Jest to kolejna odmiana wykorzystująca kadłub Jagdpanzer 38(t), znana również jako Hetzer. Wersja dowódcza tego pojazdu została wyposażona w szereg dodatkowych funkcji, w tym pełne wnętrze, co jest rzadkością w zestawach modelarskich. Model zawiera elementy fototrawione, cztery opcje oznakowania oraz metalową lufę głównego działa. Dodatkowo, w zestawie znajdują się gąsienice typu Winterketten, które są szerszą wersją standardowych gąsienic, oferującą lepsze właściwości trakcyjne w warunkach zimowych. 

Jagdpanzer 38(t) w wersji dowódczej był przystosowany do zadań dowodzenia, co oznaczało wyposażenie go w dodatkowe sprzęty łączności, takie jak radiostacje dalekiego zasięgu i anteny. Często jeden pojazd na kompanię oraz dwa pojazdy w pojazdach sztabowych były wyposażone w radiostacje długiego zasięgu Fu 8 wraz z antenami. Takie modyfikacje pozwalały na efektywną koordynację działań bojowych na polu walki, zwiększając skuteczność operacyjną jednostek.

Szczegóły dotyczące tego modelu pokazują, jak Takom stara się wykorzystać formy Jagdpanzer 38(t) Hetzer, prezentując różnorodność wariantów pojazdu, co pozwala modelarzom na budowę unikatowych wersji pojazdów z tego samego okresu historycznego.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...