Wczytuję dane...
Model: Hobby 2000 72073
Kod producenta: 72073
Waga produktu: 0.45 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 3
EAN: 5903002057742
Producent: Hobby 2000

Hobby 2000 numer katalogowy 72073 przedstawia model F-8E Crusader "MiG Killers", który jest repliką amerykańskiego samolotu myśliwskiego znane z jego roli podczas konfliktów zimnowojennych, szczególnie zaangażowania w wojnie w Wietnamie. F-8E Crusader był jednym z kluczowych myśliwców US Navy, który zyskał reputację "zabójcy MiG-ów" dzięki swoim sukcesom w powietrznych starciach z radzieckimi myśliwcami MiG.

Model ten oddaje hołd załogom F-8E Crusader, przedstawiając maszynę w wersji zdolnej do dominacji w powietrzu i efektywnej eliminacji wrogich samolotów. Zestaw zawiera elementy pozwalające na zbudowanie samolotu z charakterystycznymi oznaczeniami i malowaniem, które odzwierciedlają jego udział w misjach bojowych przeciwko myśliwcom MiG.

Hobby 2000 zapewnia wysoką jakość detali, co umożliwia dokładne odwzorowanie zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych cech charakterystycznych dla F-8E Crusader, w tym szczegółową kabinę pilota i złożony układ uzbrojenia. Model ten jest skierowany do zaawansowanych modelarzy zainteresowanych lotnictwem militarnym okresu zimnej wojny, oferując nie tylko możliwość skonstruowania dokładnej repliki samolotu, ale również eksplorację jego historii i roli w operacjach wojskowych.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...