Wczytuję dane...
Model: Hobby 2000 72071
Kod producenta: 72071
Waga produktu: 0.3 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 5903002057711
Producent: Hobby 2000

Junkers Ju 87 G-2, znany również jako "Stuka", to niemiecki samolot bombowy z okresu II wojny światowej, który zyskał sławę dzięki swojej zdolności do dokonywania precyzyjnych bombardowań nurkowych. Model "The Last Flight" od Hobby 2000 jest dedykowany ostatniemu lotowi tego legendarnego samolotu. Hobby 2000 to firma specjalizująca się w produkcji modeli redukcyjnych, które cieszą się uznaniem wśród modelarzy za wysoką jakość wykonania i autentyczność detali.

Model Junkers Ju 87 G-2 "The Last Flight" jest zaprojektowany z dbałością o szczegóły, co pozwala miłośnikom modelarstwa i historii II wojny światowej na dokładne odtworzenie wyglądu samolotu w momencie jego ostatniego lotu. W skład zestawu wchodzą elementy pozwalające na skonstruowanie samolotu z charakterystycznymi dla tej wersji modyfikacjami, takimi jak dodatkowe pancerze czy specjalistyczne uzbrojenie przeciwpancerne, które było wykorzystywane przez Ju 87 G-2 do niszczenia czołgów na froncie wschodnim.

Model oferuje także bogatą gamę detali i akcesoriów, takich jak dokładnie odwzorowane kabiny pilotów, szczegółowe silniki oraz autentyczne oznaczenia i malowania, które odpowiadają rzeczywistym samolotom z tamtego okresu. Dzięki temu, modelarze mogą cieszyć się nie tylko procesem składania modelu, ale również głębią historyczną, którą ten model reprezentuje.

Hobby 2000 zapewnia, że model Junkers Ju 87 G-2 "The Last Flight" jest wyzwaniem modelarskim, które zadowoli zarówno zaawansowanych entuzjastów, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z modelarstwem lotniczym. To hołd dla jednej z najbardziej charakterystycznych maszyn II wojny światowej oraz okazja do pogłębienia wiedzy o jej roli na polu bitwy.

Polecamy