Wczytuję dane...
Model: MiniArt 38069
Kod producenta: 38069
Waga produktu: 0.35 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 1
EAN: 5905937497525
Producent: MiniArt

Model MiniArt 38069 przedstawia samochód dostawczy "Oil Products Delivery Car, Liefer Pritschenwagen Typ 170V" w skali 1:35. Jest to model niezmontowanego pojazdu z serii Miniatures 1:35, zaprojektowany z dużą dbałością o szczegóły. W zestawie znajdują się modele samochodu i bębnów, wszystkie drzwi mogą być złożone w pozycji otwartej lub zamkniętej. Do zestawu dołączone są również dwa 200-litrowe beczki, elementy fototrawione, przeźroczyste części oraz brezent. Arkusz kalkomanii oferuje cztery warianty oznakowania.

Pojazd bazuje na modelu Mercedes Typ 170V, który był produkowany przed, w trakcie i po II wojnie światowej w wielu wersjach. MiniArt wyprodukował już kilka modeli tego pojazdu w skali 1:35, a teraz oferuje wersję dostawczą z beczkami oleju i kalkomaniami przeznaczonymi dla pojazdów użytkowych. Zestaw zawiera szczegółowy silnik widoczny przez fototrawioną kratkę oraz wiernie odwzorowaną konstrukcję spodu pojazdu.

Jest to atrakcyjny model dla miłośników modelarstwa zainteresowanych pojazdami użytkowymi z okresu powojennego, a szczególnie dla entuzjastów pojazdów Mercedes. Dzięki liczbie elementów dodatkowych i możliwości otwierania drzwi oraz maski, model oferuje wiele możliwości do stworzenia realistycznych dioram i scenek.

Polecamy