Wczytuję dane...
Model: Amusin Hobby 35A063
Kod producenta: 35A063
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 6954248835631
Producent: Amusing Hobby

Ukraine T-72AV Ukraine Main Battle Tank

Plastikowy model czołgu do sklejania. Zestaw nie zawiera kleju ani farb.

Amusing Hobby 35A063 to model ukraińskiego czołgu podstawowego T-72AV w skali 1:35. Zestaw ten przedstawia jeden z wariantów czołgu T-72, który jest szeroko stosowany przez siły zbrojne Ukrainy. T-72AV jest ulepszoną wersją klasycznego radzieckiego czołgu T-72, wyposażoną w dodatkowe pancerze reaktywne (ERA) dla zwiększenia ochrony przed pociskami kumulacyjnymi i przeciwpancernymi.

Model ten, produkowany przez firmę Amusing Hobby, jest przeznaczony dla modelarzy średnio zaawansowanych i zaawansowanych, oferując wysoki poziom szczegółowości i dokładności. W skład zestawu wchodzą części pozwalające na dokładne odwzorowanie charakterystycznych cech T-72AV, takich jak unikalny układ pancerza, specyficzna wieża oraz systemy uzbrojenia, w tym główne działo kalibru 125 mm.

Dodatkowo, model może zawierać elementy fototrawione, przezroczyste części dla optyki i reflektorów oraz detale pancerza reaktywnego, co pozwala na budowę bardzo realistycznego modelu. Kalkomanie i opcje malowania zazwyczaj umożliwiają przedstawienie różnych wariantów operacyjnych czołgu, zgodnie z jego użyciem w ukraińskich siłach zbrojnych.

Zestaw Amusing Hobby 35A063 jest atrakcyjny dla modelarzy interesujących się współczesnymi konfliktami i techniką wojskową, a także dla tych, którzy chcą rozszerzyć swoją kolekcję o modele czołgów z różnych okresów historycznych. Budowa modelu T-72AV oferuje nie tylko wyzwanie modelarskie, ale również okazję do zgłębienia wiedzy na temat współczesnej techniki pancernej i jej rozwoju.

Polecamy