Wczytuję dane...
Model: Clear Prop! CP4808
Kod producenta: CP4808
Waga produktu: 0.35 kg
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 3791424142410
Producent: Clear Prop!

Ten zestaw jest przeznaczony dla zaawansowanych modelarzy i zawiera siedem wlewów, z których jeden jest przezroczysty, 2 zestawy części fototrawionych i arkusz kalkomanii.

Zestaw zawiera oznaczenia dla 4 różnych schematów.

Kolorowa i szczegółowa instrukcja montażu sprawi, że proces montażu będzie łatwy i przyjemny. A pudełko posłuży jako doskonały organizer, który będzie przydatny podczas procesu montażu.

Firma Clear Prop! jest znanym producentem zestawów modelarskich, skupiającym się na dokładnych i szczegółowych replikach maszyn wojskowych i cywilnych, głównie samolotów. Ich produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, precyzją detali i autentycznością. Oferują modele w różnych skalach, najczęściej 1:72 oraz 1:48, adresując potrzeby zarówno początkujących, jak i doświadczonych modelarzy.

Oferta firmy Clear Prop! obejmuje szeroki zakres modeli, od samolotów z okresu II wojny światowej, przez zimną wojnę, aż po nowoczesne maszyny. Ich modele są doceniane za dołączane szczegółowe instrukcje, wysokiej jakości kalkomanie oraz dodatkowe elementy, takie jak elementy fototrawione czy kabiny wykonane z żywicy, które pozwalają na stworzenie jeszcze bardziej szczegółowych i realistycznych modeli.

Clear Prop! regularnie wprowadza na rynek nowe zestawy, stale rozszerzając swoje portfolio o modele samolotów mniej znanych lub rzadziej spotykanych, co czyni ich ofertę wyjątkowo atrakcyjną dla entuzjastów modelarstwa szukających niecodziennych projektów do zbudowania.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...