Wczytuję dane...
Model: Kinetic K48145
Kod producenta: K48145
Waga produktu: 0.65 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 9588838161830
Producent: Kinetic

Model Kinetic K48145 przedstawia Mirage IIIO używany przez Royal Australian Air Force (RAAF) w specjalnym malowaniu Australian Aircraft Research and Development Unit (ARDU) w skali 1:48. Mirage III jest klasycznym francuskim myśliwcem z okresu zimnej wojny, który służył w wielu siłach powietrznych na całym świecie, w tym w Australii. Wersja IIIO to specyficzna odmiana Mirage III zaprojektowana dla RAAF, dostosowana do ich wymagań operacyjnych.

Kinetic Model Kits jest znanym producentem modeli plastikowych, który specjalizuje się w lotnictwie wojskowym, oferując modele o wysokim stopniu szczegółowości i dokładności. Model K48145 od Kinetic pozwala na dokładne odwzorowanie charakterystycznych cech Mirage IIIO, w tym jego smukłej sylwetki, delta skrzydeł i specyficznego malowania ARDU, które odróżniało te samoloty używane do celów badawczych i rozwojowych przez Australijskie Siły Powietrzne.

Zestaw prawdopodobnie zawiera detale takie jak dokładnie odwzorowany kokpit, szczegółowe wyloty silnika, opcje różnych konfiguracji uzbrojenia oraz wysokiej jakości kalkomanie, pozwalające na odtworzenie unikalnych oznaczeń ARDU. Zestaw ten może również oferować opcje budowy różnych wariantów samolotu, zależnie od okresu służby i specyficznych misji badawczych, w których uczestniczył.

Model Mirage IIIO w malowaniu ARDU to interesujący wybór dla modelarzy zainteresowanych lotnictwem wojskowym, historią lotnictwa australijskiego oraz specyficznymi projektami badawczymi i rozwojowymi w dziedzinie lotnictwa. Dzięki temu zestawowi, modelarze mogą zgłębić nie tylko aspekty techniczne i operacyjne samolotu Mirage III, ale także unikalną rolę, jaką odgrywał w australijskim programie badań i rozwoju.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...