loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Kontakt

Pracujemy

Poniedziałek-Piątek
9:00 - 16:00

tel+48 777 070 895

 tel +48 784 981 839

mailsklep@plastmodel.pl

Dostawa

dostawa

Formy płatności

Formy płatności

49 1090 2226 0000 0001 1556 0129

Euromarket Jolanta Klakla

48-231 Lubrza, Szkolna 4

Rabaty

RABATY


Subskrypcja

poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
model do sklejania
model do sklejania
model do sklejania
MiniArt 35572 RAILWAY TOOLS & EQUIPMENT (1:35)
Miniart
Produkt dostępny!
2 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: Miniart

Model: MiniArt 35572

Kod producenta: 35572

Waga produktu: 0.24 kg

Cena:39,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Polecamy

MiniArt 72022 WORKSHOP 1/72

 

MiniArt 35519 RUINED CITY BUILDING (1:35)

 

MiniArt 35539 Village Accessories 1/35

 

MiniArt 35553 Europan Cart (1:35)

 
model do sklejaniamodel do sklejaniamodel do sklejaniamodel do sklejania
Produkt dostępny!
2 szt.
76,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
1 szt.
66,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
2 szt.
32,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
1 szt.
60,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 
  • Opis produktu

MiniArt 35572 RAILWAY TOOLS & EQUIPMENT (1:35)

Skala 1:35

Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju ani farb. 

Kit contains unassembled plastic models of Railway Tools & Equipment

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Tamiya 35026 Jerry Can Set (1:35)

 

Tamiya 35185 Pz.Kpfw.IV On-Vehicle Equipment Set (1:35)

 

AK Interactive AK 047 White Spirit 100 Ml

 

Eureka XXL ER-3519 StuG III Ausf. F-G i StuH 42 1:35

 
Promocja
model do sklejania
Promocja
model do sklejania
model do sklejaniamodel do sklejania
Produkt dostępny!
22 szt.
14,71 PLN*
15,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
44 szt.
17,47 PLN*
18,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
3 szt.
27,49 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
4 szt.
13,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

MiniArt 35525 Metal stair (1:35)

 

MiniArt 35542 Farm Cart (1:35)

 

MiniArt 35553 Europan Cart (1:35)

 

PACTRA A0 - Thinner (rozpuszczalnik do farb akrylowych)

 
model do sklejaniamodel do sklejaniamodel do sklejaniamodel do sklejania
Produkt dostępny!
2 szt.
35,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
1 szt.
37,49 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
1 szt.
60,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
186 szt.
4,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka