loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Kontakt

Pracujemy

Poniedziałek-Piątek
9:00 - 17:00

tel784-981-839

mailsklep@plastmodel.pl

Dostawa

dostawa

Formy płatności

Formy płatności

49 1090 2226 0000 0001 1556 0129

Euromarket Jolanta Klakla

48-231 Lubrza, Szkolna 4

Rabaty

RABATY


Subskrypcja

poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
model do sklejania
model do sklejania
model do sklejania
MiniArt 35572 RAILWAY TOOLS & EQUIPMENT (1:35)
Miniart
Produkt dostępny!
2 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: Miniart

Model: MiniArt 35572

Kod producenta: 35572

Waga produktu: 0.24 kg

Cena:39,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Polecamy

MiniArt 36043 Cobblestone section (1:35)

 

MiniArt 35531 Metal bridge (1:35)

 

MiniArt 35565 Railway Track Russian Size 1/35

 

 
model do sklejaniamodel do sklejaniamodel do sklejania
Produkt dostępny!
1 szt.
59,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
2 szt.
35,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
3 szt.
63,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 
  • Opis produktu

MiniArt 35572 RAILWAY TOOLS & EQUIPMENT (1:35)

Skala 1:35

Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju ani farb. 

Kit contains unassembled plastic models of Railway Tools & Equipment

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Tamiya 35026 Jerry Can Set (1:35)

 

Tamiya 35185 Pz.Kpfw.IV On-Vehicle Equipment Set (1:35)

 

MiniArt 35525 Metal stair (1:35)

 

MiniArt 35542 Farm Cart (1:35)

 
model do sklejaniamodel do sklejaniamodel do sklejaniamodel do sklejania
Produkt dostępny!
51 szt.
15,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
54 szt.
18,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
1 szt.
35,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
1 szt.
35,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

MiniArt 35553 Europan Cart (1:35)

 

PACTRA A0 - Thinner (rozpuszczalnik do farb akrylowych)

 

 

 
model do sklejaniamodel do sklejania
Produkt dostępny!
1 szt.
60,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
5 szt.
4,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka