Wczytuję dane...
Model: Amusin Hobby 35A056
Kod producenta: 35A056
Waga produktu: 1.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 2
EAN: 6954248835563
Producent: Amusing Hobby

Amusing Hobby 35A056 to model czołgu dowódcy T-90AK, będący zaawansowaną wersją rosyjskiego czołgu podstawowego T-90. W zestawie znajduje się również element PTK, czyli panoramiczny celownik dowódcy. Czołg ten jest wyposażony w nowoczesne systemy bojowe, które pozwalają mu na skuteczne działanie w różnych warunkach pola walki.

Zawartość zestawu:

  1. Elementy plastikowe: Wysokiej jakości wtryskiwane plastikowe części umożliwiające odwzorowanie szczegółów czołgu T-90AK.
  2. Elementy fototrawione: Dodatkowe elementy metalowe dla jeszcze większej precyzji i realizmu modelu.
  3. Naklejki i kalkomanie: Autentyczne oznaczenia i symbole używane na rzeczywistych pojazdach.
  4. Instrukcja montażu: Szczegółowa, krok po kroku instrukcja, która ułatwia montaż nawet mniej doświadczonym modelarzom.

Cechy szczególne:

  • Szczegółowość: Precyzyjnie odwzorowane detale zewnętrzne i wewnętrzne czołgu, w tym uzbrojenie, wieża oraz układ jezdny.
  • Ruchome elementy: Ruchome elementy wieży i lufy pozwalają na ustawienie modelu w różnych pozycjach bojowych.
  • Wysoka jakość wykonania: Amusing Hobby jest znane z wysokiej jakości swoich produktów, co przekłada się na doskonałe dopasowanie części i łatwość montażu.
  • Realizm: Dodatki fototrawione oraz autentyczne oznaczenia zwiększają realizm modelu, co jest doceniane przez entuzjastów modelarstwa.

Zastosowanie:

Model T-90AK w skali 1:35 od Amusing Hobby to doskonały wybór dla kolekcjonerów oraz pasjonatów modelarstwa, którzy cenią sobie wysoki poziom szczegółowości i realizmu. Może stanowić zarówno wyjątkowy element kolekcji, jak i być wykorzystywany w dioramach przedstawiających współczesne pola bitwy.

Podsumowanie:

Amusing Hobby 35A056 T-90AK w/PTK Russia Commander Tank to wysokiej jakości model do sklejania, który wiernie odwzorowuje zaawansowany rosyjski czołg dowódcy. Dzięki szczegółowym elementom, realistycznym dodatkom oraz solidnej konstrukcji, jest to zestaw, który zadowoli nawet najbardziej wymagających modelarzy.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...