Wczytuję dane...
Model: Dragon 6980
Kod producenta: 6980
Waga produktu: 0.8 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 0089195869807
Producent: Dragon

Model Dragon 6980 przedstawia szczegółową replikę półgąsienicowego transportera opancerzonego Sd.Kfz. 251/1 Ausf. D w skali 1/35. Ten zestaw modelarski pozwala na odtworzenie jednego z najczęściej używanych pojazdów przez Wehrmacht podczas II wojny światowej, który pełnił kluczową rolę w transporcie żołnierzy oraz sprzętu na polu bitwy.

Model charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o detale, co umożliwia stworzenie realistycznej miniatury pojazdu Sd.Kfz. 251/1 Ausf. D. Zestaw zawiera precyzyjnie odwzorowane elementy, takie jak kadłub, układ jezdny, wnętrze transportera, a także różnorodne akcesoria. Wnętrze pojazdu jest bogato detalowane, zawierające miejsca dla załogi, skrzynki na amunicję oraz inne wyposażenie.

Dragon 6980 oferuje również wiele opcji personalizacji, takich jak różne wersje uzbrojenia i wyposażenia, co pozwala na dostosowanie modelu do indywidualnych preferencji. Części są starannie zaprojektowane, co ułatwia ich montaż, a szczegółowe instrukcje pomagają w precyzyjnym składaniu modelu.

Model jest odpowiedni zarówno dla zaawansowanych modelarzy, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z modelarstwem. Dzięki wysokiej jakości elementom i szczegółowym odwzorowaniu, budowa modelu Dragon 6980 jest satysfakcjonująca i pozwala na uzyskanie imponującego efektu końcowego.

Dragon 6980 Sd.Kfz. 251/1 Ausf. D w skali 1/35 to doskonały wybór dla miłośników historii, militariów i modelarstwa, oferując możliwość głębszego poznania konstrukcji i specyfikacji jednego z najbardziej ikonicznych pojazdów bojowych Wehrmachtu z okresu II wojny światowej.

Polecamy