Wczytuję dane...
Model: Dragon 6971
Kod producenta: 6971
Waga produktu: 1.2 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 1
EAN: 0089195869715
Producent: Dragon

Model Dragon 6971 przedstawia szczegółową replikę pojazdu Sd.Kfz. 7 w wersji późnej produkcji, wyposażonego w działo przeciwlotnicze 8,8 cm FlaK 36/37. Ten zestaw modelarski pozwala na odtworzenie jednego z najważniejszych pojazdów artyleryjskich używanych przez Wehrmacht podczas II wojny światowej.

Model charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i dbałością o detale, co pozwala na zbudowanie precyzyjnej miniatury pojazdu Sd.Kfz. 7. Zestaw zawiera dokładnie odwzorowane elementy, takie jak kabina kierowcy, przestrzeń ładunkowa, układ jezdny, a także działo przeciwlotnicze 8,8 cm FlaK 36/37. Działo może być zamontowane w pozycji bojowej lub transportowej, co pozwala na stworzenie realistycznej sceny.

Model Dragon 6971 oferuje również wiele dodatkowych akcesoriów i detali, takich jak amunicja, narzędzia, wyposażenie załogi oraz elementy pancerza ochronnego. Precyzyjnie zaprojektowane części są łatwe w montażu, a szczegółowe instrukcje pomagają w składaniu modelu.

Zestaw ten jest odpowiedni zarówno dla doświadczonych modelarzy, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z modelarstwem historycznym. Dzięki wysokiej jakości wykonania i dbałości o szczegóły, model Dragon 6971 zapewnia satysfakcję z budowy i pozwala na stworzenie imponującej repliki historycznego pojazdu bojowego.

Dragon 6971 Sd.Kfz. 7 Late Production mit 8,8 cm FlaK 36/37 to doskonały wybór dla miłośników historii, militariów i modelarstwa, oferując możliwość głębszego poznania konstrukcji i specyfikacji jednego z najważniejszych pojazdów artyleryjskich II wojny światowej.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...