Wczytuję dane...
Model: Zvezda 7430
Kod producenta: 7430
Waga produktu: 0.15 kg
Sprzedanych produktów: 2
EAN: 4600327074300
Koszt wysyłki od: brak. PLN
Producent: Zvezda

Zvezda 7430 MiG 29 1/144 to model plastikowy w skali 1/144 przedstawiający myśliwiec MiG-29. Jest to zestaw modelarski przeznaczony dla hobbystów, którzy chcą zbudować miniaturową wersję jednego z najbardziej znanych samolotów myśliwskich produkcji radzieckiej (a później rosyjskiej).

Charakterystyka zestawu:

  1. Skala: 1/144
  2. Numer katalogowy: 7430
  3. Producent: Zvezda
  4. Model: MiG-29
  5. Typ samolotu: Myśliwiec wielozadaniowy

Opis samolotu: MiG-29 to dwusilnikowy myśliwiec czwartej generacji zaprojektowany przez biuro konstrukcyjne Mikojan w Związku Radzieckim. Samolot ten został wprowadzony do służby w latach 80. i jest nadal używany przez siły zbrojne wielu krajów na całym świecie. MiG-29 jest znany ze swojej znakomitej manewrowości, wysokiej prędkości i zdolności do wykonywania zadań zarówno obronnych, jak i ofensywnych.

Zawartość zestawu:

  • Precyzyjnie wykonane części plastikowe do budowy modelu MiG-29.
  • Detale zewnętrzne, takie jak linie podziału blach, kabina pilota oraz uzbrojenie.
  • Opcje uzbrojenia do zamontowania na samolocie, takie jak rakiety i zbiorniki paliwa.
  • Kalkomanie z oznaczeniami, które pozwalają na odwzorowanie rzeczywistych schematów malowania różnych jednostek lotniczych.
  • Instrukcja montażu krok po kroku, pomagająca w składaniu modelu.

Dodatkowe informacje: Model Zvezda 7430 MiG 29 w skali 1/144 jest idealny dla modelarzy poszukujących mniejszego, ale nadal szczegółowego modelu myśliwca. Skala 1/144 jest popularna wśród kolekcjonerów modeli lotniczych ze względu na kompaktowy rozmiar, który pozwala na zbieranie większej liczby modeli przy mniejszej przestrzeni ekspozycyjnej. Zvezda jest znana z jakości swoich zestawów, co sprawia, że ten model jest doskonałym wyborem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych modelarzy.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...