Wczytuję dane...
Model: Trumpeter 01096
Kod producenta: 01096
Waga produktu: 0.55 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 9580208010960
Koszt wysyłki od: brak. PLN
Producent: Trumpeter

Model Trumpeter 01096 przedstawia NASAMS (Norwegian Advanced Surface-to-Air Missile System) w skali 1/35. Jest to zestaw modelarski, który pozwala na zbudowanie szczegółowej repliki nowoczesnego norweskiego systemu obrony przeciwlotniczej. NASAMS to zaawansowany system wykorzystywany do niszczenia celów powietrznych za pomocą rakiet kierowanych. Model zawiera dokładnie odwzorowane komponenty, w tym wyrzutnie rakiet, radary i pojazdy transportowe. Dzięki wysokiemu poziomowi detali, zestaw ten jest doskonałym wyborem dla modelarzy interesujących się współczesnym sprzętem wojskowym i techniką obrony przeciwlotniczej.

System obrony przeciwlotniczej NASAMS firmy KONGSBERG/Raytheon charakteryzuje się architekturą sieciocentryczną, możliwością jednoczesnego prowadzenia wielu działań, zdolnością do walki poza zasięgiem wzroku (BVR), ścisłą integracją i dostosowaniem do krajowej zintegrowanej obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej (IAMD). Sieć NASAMS rozszerza obszar obrony i zwiększa całkowitą zdolność bojową sił zbrojnych.

NASAMS od momentu wprowadzenia w Norwegii znajduje się na ścieżce ciągłej ewolucji. Obecna baza klientów NASAMS składa się z dwunastu (12) krajów, łącznie z Sił Powietrznych i Armii.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...