Wczytuję dane...
Model: ICM 3048
Kod producenta: 3048
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
Producent: ICM

Zestaw sześciu farb akrylowych ICM 3048 Acrylic paints set for US cars of 1930 – 1940s 12 ml х 6

Zestaw sześciu farb akrylowych od renomowanej firmy ICM, która od lat jest jednym z liderów w dziedzinie produkcji farb modelarskich. Firma ICM zdobyła uznanie modelarzy na całym świecie, oferując produkty o niezrównanej jakości i trwałości, co jest kluczowe dla miłośników modelarstwa.

Kolory w zestawie:

  1. 1010 Deep Blue

  2. 1009 Deep Green

  3. 1007 Deep Red

  4. 1031 Warm Grey

  5. 1064 Lime Green

  6. 1065 Interior Yellow Green

Zastosowanie farb:

Te wysokiej jakości farby akrylowe są bardzo wszechstronne i sprawdzą się w wielu projektach modelarskich. Są doskonałe do malowania modeli plastikowych, drewnianych, a także innych powierzchni, gdzie ważna jest precyzja i trwałość koloru.

Wydajność i jakość:

Farby od ICM charakteryzują się doskonałą przyczepnością, co zapewnia trwałość i odporność na ścieranie. Są również bardzo wydajne, co oznacza, że nawet niewielka ilość produktu pozwala na pokrycie dużych powierzchni, a także szczegółowe malowanie drobnych elementów. Są łatwe w mieszaniu, co pozwala na uzyskanie praktycznie nieograniczonej palety kolorów.

Podsumowanie:

Zestaw sześciu farb akrylowych firmy ICM to świetna inwestycja dla każdego modelarza. Oferuje różnorodność kolorów, pozwalając na realizację różnych projektów z najwyższą precyzją i jakością. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym modelarzem, te farby z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom.

Mam nadzieję, że ten krótki przegląd pozwolił Ci przyjrzeć się bliżej ofercie farb od firmy ICM i zachęcił do wypróbowania ich w Twoich projektach modelarskich. Zawsze pamiętaj, by pracować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu i używać odpowiednich środków ochrony osobistej podczas malowania modeli.

Polecamy