Wczytuję dane...
Model: Meng Model SPS-91
Kod producenta: SPS-91
Waga produktu: 0.15 kg
Sprzedanych produktów: 1
Producent: Meng Model

Meng Model SPS-91 BMW R 1250 GS ADV - Luggage Cases to zestaw modelarski w skali 1/9, dedykowany jako dodatek do modeli motocykli BMW R 1250 GS Adventure, konkretnie modeli Meng MT-005 oraz MT-005s. Zestaw ten obejmuje walizki boczne i tylny kufer, które są kluczowymi akcesoriami dla motocykli przygodowych, szczególnie tych używanych w długich podróżach lub ekspedycjach.

W przeciwieństwie do wersji pre-colored, SPS-91 wymaga samodzielnego pomalowania przez modelarza, co daje możliwość indywidualnej personalizacji i dopasowania do głównego modelu motocykla. Walizki te są dokładnie odwzorowane z uwzględnieniem wszystkich detali konstrukcyjnych i estetycznych, co zapewnia wysoki realizm gotowego modelu.

Dodanie walizek do modelu BMW R 1250 GS ADV znacząco podnosi jego walory estetyczne i praktyczne, prezentując motocykl w pełnej turystycznej konfiguracji. Jest to idealne rozwiązanie dla modelarzy, którzy cenią sobie szczegółowość i chcą pokazać motocykl wyposażony na długie podróże, co jeszcze bardziej podkreśla jego przygodowy charakter.


	
Polecamy