Wczytuję dane...
Model: Meng Model RS-005
Kod producenta: RS-005
Waga produktu: 2.5 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 4897038553822
Producent: Meng Model

Model Meng Model RS-005 McLaren MP4/4 1988 (Pre-Colored Edition) w skali 1/12 to szczegółowy zestaw modelarski przedstawiający jeden z najbardziej dominujących samochodów Formuły 1 w historii, McLaren MP4/4 z sezonu 1988. Ten samochód, którym kierowali Ayrton Senna i Alain Prost, wygrał 15 z 16 wyścigów sezonu, stając się jednym z najbardziej ikonicznych bolidów F1.

Pre-Colored Edition oznacza, że główne elementy modelu są już pomalowane w charakterystyczne barwy McLarena z tamtego okresu, co ułatwia i przyspiesza proces budowy modelu. Model ten oferuje wyjątkowy poziom detali, odwzorowując dokładnie kokpit, silnik, zawieszenie i inne kluczowe elementy bolidu.

Dzięki skali 1/12, model ten jest stosunkowo duży, co pozwala na jeszcze bardziej szczegółowe przedstawienie każdego aspektu samochodu, włącznie z wnętrzem kokpitu, detalem opon, i skomplikowanym systemem napędowym. W zestawie znajdują się również liczne kalkomanie, które pozwalają na dokładne odtworzenie oznaczeń z sezonu 1988.

Meng Model RS-005 to doskonały wybór dla zaawansowanych modelarzy, którzy cenią sobie dokładność i realizm, a także dla fanów Formuły 1, zwłaszcza tych, którzy podziwiają osiągnięcia Ayrtona Senny i Alaina Prosta. Jest to model, który z pewnością będzie stanowić wyjątkową ozdobę każdej kolekcji.

Polecamy