Wczytuję dane...
Model: Magic Factory 7507
Kod producenta: 7507
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 6974715830204
Producent: Magic Factory

Model Magic Factory 7507 US WWII Ground Service Crew Set w skali 1/48 to zestaw modelarski, który zawiera figurki personelu naziemnego obsługującego samoloty amerykańskie podczas II wojny światowej. Zestaw ten jest idealnym dodatkiem do dioram lotniskowych lub jako uzupełnienie modeli samolotów z tego okresu, dodając realistycznego kontekstu i głębi historycznej.

W zestawie znajduje się kilka figurek przedstawiających różnych członków ekipy serwisowej, takich jak mechanicy, zaopatrzeniowcy i personel obsługi technicznej. Figurki są precyzyjnie odlewane, co pozwala na dokładne odtworzenie detali mundurów, narzędzi i pozostałego wyposażenia używanego przez personel naziemny.

Magic Factory jest znane z produkcji wysokiej jakości modeli i figurek, co sprawia, że ten zestaw jest szczególnie atrakcyjny dla modelarzy ceniących sobie dokładność i realizm w swoich projektach. Dodanie figurek do modelu samolotu lub stworzenie sceny na lotnisku wojskowym z pewnością wzbogaci każdą kolekcję i przyciągnie uwagę obserwatorów.