Wczytuję dane...
Model: Kinetic K48158
Kod producenta: K48158
Waga produktu: 0.8 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 9588838161885
Producent: Kinetic

Model Kinetic K48158 RAAF F/A-18A Hornet Operation Okra w skali 1/48 to zestaw modelarski, który umożliwia zbudowanie wersji samolotu F/A-18A Hornet, jakiej używały Australijskie Siły Powietrzne (RAAF) podczas operacji Okra. Operacja Okra była misją wojskową prowadzoną przez międzynarodową koalicję przeciwko Państwu Islamskiemu w Iraku i Syrii, a RAAF odegrała w niej kluczową rolę.

Model oferuje wysoką jakość wykonania, typową dla produktów Kinetic, z dokładnie odwzorowanymi detalami zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi. W zestawie znajdują się elementy pozwalające na skonfigurowanie samolotu z różnym uzbrojeniem, które było typowe dla misji wykonanych w ramach Operation Okra, w tym bomby, rakiety i zbiorniki paliwa.

Do zestawu dołączone są kalkomanie pozwalające na dokładne odtworzenie oznaczeń używanych przez samoloty RAAF w tym okresie. To sprawia, że model jest nie tylko atrakcyjny dla modelarzy ceniących sobie realizm i szczegółowość, ale także dla osób zainteresowanych historią współczesnych konfliktów zbrojnych i wkładem Australii w operacje międzynarodowe.

Polecamy