Wczytuję dane...
Model: Kinetic K48153
Kod producenta: K48153
Waga produktu: 0.8 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 1
EAN: 9588838161847
Producent: Kinetic

Model Kinetic K48153 KF-16U ROKAF Viper w skali 1/48 to zestaw modelarski przedstawiający południowokoreańską wersję samolotu F-16 Fighting Falcon, znana jako KF-16U. Model ten jest dedykowany dla Sił Powietrznych Republiki Korei (ROKAF) i jest jednym z kluczowych elementów ich arsenału powietrznego.

Zestaw modelarski Kinetic charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i szczegółowością. W skład zestawu wchodzą precyzyjnie odwzorowane elementy struktury samolotu, detale kokpitu, a także bogata oferta różnorodnego uzbrojenia, które można zamontować na wielu punktach podwieszenia. Ponadto, model zawiera kalkomanie pozwalające na odtworzenie charakterystycznych oznaczeń używanych przez ROKAF, co dodaje realności gotowej makiecie.

KF-16U w ofercie Kinetic to atrakcyjna propozycja dla miłośników samolotów myśliwskich i modelarzy ceniących sobie bogate detale oraz możliwość personalizacji swojego modelu poprzez wybór uzbrojenia i oznaczeń. Model ten idealnie nadaje się do rozbudowania kolekcji modeli o współczesne samoloty wojskowe.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...