Wczytuję dane...
Model: Hobby Boss 81779
Kod producenta: 81779
Waga produktu: 0.35 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 1
EAN: 6939319217790
Producent: Hobby Boss

Hobby Boss 81779 to model plastikowy w skali 1/48, który przedstawia Hawker Hurricane Mk.IIc/Trop, brytyjski samolot myśliwski z okresu II wojny światowej. Wersja "Trop" (Tropical) została przystosowana do operacji w warunkach tropikalnych, z dodatkowymi filtrami powietrza chroniącymi silnik przed pyłem i piaskiem typowym dla klimatu pustynnego.

Model ten oferuje wysoki poziom szczegółowości, wiernie odwzorowując kształt i konstrukcję samolotu, w tym jego charakterystyczne cechy, jak wzmocnione uzbrojenie wersji Mk.IIc, składające się z czterech działek kalibru 20 mm, oraz specyficzne elementy wersji tropikalnej. W zestawie znajdują się dokładnie wykonane elementy, które pozwalają na zbudowanie modelu z precyzyjnie przedstawionymi szczegółami kadłuba, skrzydeł, kabiny pilota i filtrów powietrza.

Hobby Boss 81779 Hawker Hurricane Mk.IIc/Trop jest znakomitą propozycją dla modelarzy zainteresowanych lotnictwem wojskowym II wojny światowej i historią samolotów myśliwskich. Model ten nie tylko dostarcza satysfakcji z procesu budowy, ale również umożliwia pogłębienie wiedzy na temat roli i znaczenia samolotu Hawker Hurricane w działaniach wojennych, szczególnie na teatrach operacji północnoafrykańskich i śródziemnomorskich.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...