Wczytuję dane...
Model: Hobby Boss 81774
Kod producenta: 81774
Waga produktu: 1.7 kg
Sprzedanych produktów: 15
EAN: 6939319217745
Producent: Hobby Boss

Hobby Boss 81774 to model plastikowy w skali 1/48 przedstawiający Consolidated B-24J Liberator, amerykański ciężki bombowiec z okresu II wojny światowej. B-24J Liberator był jednym z najbardziej rozpowszechnionych i produkowanych bombowców w historii, służąc w wielu alianckich siłach powietrznych. Jego charakterystyczne cechy to wysokie skrzydło dalekiego zasięgu, cztery silniki tłokowe oraz zdolność do przenoszenia dużej ilości bomb.

Model Hobby Boss 81774 oferuje wysoki poziom szczegółowości, wiernie odwzorowując strukturę bombowca, w tym jego charakterystyczny kadłub, skrzydła, wieżyczki strzeleckie i wnętrze kabiny. W zestawie znajdują się dokładnie wykonane elementy, które umożliwiają zbudowanie modelu z precyzyjnie przedstawionymi szczegółami, jak również oznaczeniami i malaturą specyficzną dla wersji J tego bombowca.

Model ten jest doskonałym wyborem dla entuzjastów modelarstwa zainteresowanych lotnictwem wojskowym II wojny światowej, oferując nie tylko satysfakcję z procesu budowy, ale także wgląd w historię i znaczenie B-24 Liberatora w konfliktach zbrojnych tamtego okresu. Dzięki skali 1/48 model stanowi imponujący dodatek do każdej kolekcji modeli wojskowych, zapewniając godziny angażującej pracy i efekt końcowy, który z dumą można wyeksponować.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...