Wczytuję dane...
Model: Trumpeter 09577
Kod producenta: 09577
Waga produktu: 1.2 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 11
EAN: 9580208095776
Producent: Trumpeter

Trumpeter 09577 to model plastikowy w skali 1/35 przedstawiający niemiecki ciągnik artyleryjski Schwerer Zugkraftwagen 18 ton z zamontowanym na nim działem przeciwlotniczym 8,8cm Flak. Zestaw ten odwzorowuje jedną z najsłynniejszych kombinacji pojazdu i artylerii używanych przez Wehrmacht podczas II wojny światowej, słynącą z wysokiej skuteczności zarówno w roli przeciwlotniczej, jak i przeciwpancernej.

Model szczegółowo oddaje charakterystykę ciężkiego ciągnika, który był zaprojektowany do przewozu ciężkiego sprzętu, w tym słynnego działa Flak, które zyskało reputację jednej z najbardziej efektywnych armat przeciwlotniczych i przeciwpancernych tamtych czasów. W zestawie znajdują się precyzyjnie wykonane części, które pozwalają na zbudowanie modelu z bogatymi detalami, takimi jak dokładnie odwzorowana kabina ciągnika, szczegółowe podwozie, a także realistycznie przedstawione działo Flak wraz z mechanizmami kierowania ogniem.

Trumpeter 09577 jest znakomitą propozycją dla modelarzy zainteresowanych historią II wojny światowej, techniką wojskową oraz militariami. Dzięki wysokiemu stopniowi szczegółowości i autentyczności, model ten stanowi wartościowe uzupełnienie kolekcji modeli z okresu wojennego, oferując jednocześnie wyzwanie modelarskie i możliwość pogłębienia wiedzy o historii i technologii wojskowej.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...