Wczytuję dane...
Model: Trumpeter 02825
Kod producenta: 02825
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 3
EAN: 9580208028255
Producent: Trumpeter

Trumpeter 02825 to model plastikowy w skali 1/48 przedstawiający JJ-7A Trainer, chiński samolot szkolno-treningowy, który był używany do szkolenia pilotów wojskowych. JJ-7A jest chińską wersją radzieckiego samolotu MiG-21U i służył jako platforma do szkolenia zaawansowanego, przygotowując pilotów do operowania na głównych typach chińskich myśliwców.

Model ten charakteryzuje się wysokim stopniem szczegółowości, odwzorowując dokładnie wygląd i cechy konstrukcyjne rzeczywistego samolotu. W skład zestawu wchodzą szczegółowo zaprojektowane części, które pozwalają na zbudowanie modelu z dokładnie odwzorowanymi powierzchniami sterowymi, kabiną pilotów oraz charakterystycznym wyposażeniem i uzbrojeniem.

Trumpeter 02825 JJ-7A Trainer jest doskonałym wyborem dla miłośników modelarstwa lotniczego i historii wojskowości, szczególnie tych, którzy interesują się lotnictwem chińskim i radzieckim. Model oferuje zarówno wyzwanie modelarskie dla doświadczonych budowniczych, jak i możliwość poznania konstrukcji jednego z kluczowych samolotów szkolno-treningowych wykorzystywanych przez chińskie siły powietrzne.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...