Wczytuję dane...
Model: Trumpeter 00943
Kod producenta: 00943
Waga produktu: 2.4 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 1
EAN: 9580208009438
Producent: Trumpeter

Trumpeter 00943 to model plastikowy w skali 1/16 przedstawiający niemiecki półgąsienicowy pojazd opancerzony Sd.Kfz. 251/22D, wyposażony w armatę przeciwpancerną Pak 40. Jest to szczegółowa replika jednej z późniejszych wersji serii Sd.Kfz. 251, która była szeroko wykorzystywana przez Wehrmacht podczas II wojny światowej, zwłaszcza na późnych etapach konfliktu.

Model ten charakteryzuje się wysokim poziomem szczegółowości, odwzorowującym zarówno zewnętrzną sylwetkę pojazdu, jak i jego wnętrze. Zawiera dokładnie zaprojektowane elementy, takie jak armata przeciwpancerna Pak 40, kabina załogi, wyposażenie wnętrza oraz szczegółowe podwozie i system gąsienic. Duża skala modelu (1/16) pozwala na jeszcze bardziej szczegółowe przedstawienie cech charakterystycznych pojazdu, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla zaawansowanych modelarzy poszukujących wyzwań i możliwości dokładnego odwzorowania historycznego sprzętu wojskowego.

Model Trumpeter 00943 Sd.Kfz 251/22D jest polecany dla miłośników historii wojskowości, szczególnie II wojny światowej, a także dla doświadczonych modelarzy, którzy cenią sobie precyzję wykonania i realistyczne detale w swoich projektach modelarskich. Jego montaż nie tylko dostarcza satysfakcji z precyzyjnej pracy modelarskiej, ale również pozwala na pogłębienie wiedzy o technice wojskowej używanej w konfliktach zbrojnych XX wieku.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...