Wczytuję dane...
Model: Hobby Boss 82936
Kod producenta: 82936
Waga produktu: 0.55 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 6939319229366
Producent: Hobby Boss

Hobby Boss 82936 to model plastikowy w skali, który przedstawia niemiecki Panzerträgerwagen, czyli wagon kolejowy przystosowany do transportu czołgów. Model ten należy do serii modeli wojskowych, oferowanych przez renomowaną firmę Hobby Boss, znaną z produkcji wysokiej jakości zestawów modelarskich.

Niemiecki Panzerträgerwagen był wykorzystywany podczas II wojny światowej przez niemieckie siły zbrojne. Jego głównym zadaniem było bezpieczne przewożenie czołgów i innych pojazdów opancerzonych na duże odległości, co umożliwiało szybkie przerzucanie sprzętu na różne fronty wojenne. Konstrukcja wagonu umożliwiała ładowanie i rozładowanie czołgów z minimalnym wysiłkiem, co było kluczowe w szybkiej relokacji sił pancernych.

Model 82936 od Hobby Boss jest wierną repliką tego wagonu transportowego, oferującą modelarzom możliwość zbudowania szczegółowego i realistycznego modelu. Zestaw zawiera drobne i precyzyjnie wykonane części, które odwzorowują strukturę wagonu, jak również szczegóły takie jak elementy podwozia, systemy mocujące czy platformę załadunkową.

Zbudowanie modelu Panzerträgerwagen od Hobby Boss jest nie tylko pasjonującym wyzwaniem dla modelarzy, ale także okazją do zgłębienia wiedzy na temat logistyki i strategii wojskowych II wojny światowej. Dla wielu osób jest to także sposobność do oddania hołdu historii i zrozumienia technologicznych aspektów wojny.

Model ten, dzięki swojej unikalności i historycznej wartości, jest atrakcyjnym dodatkiem do kolekcji modeli wojskowych, a jego skomplikowana konstrukcja może dostarczyć wielu godzin satysfakcjonującej pracy. Hobby Boss 82936 German Panzerträgerwagen jest rekomendowany zarówno dla doświadczonych modelarzy, jak i dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z modelarstwem, i chciałyby spróbować swoich sił w budowie czegoś wyjątkowego.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...